CreativeCat logo
Ofseta druka
Lielformāta druka
Dizaina izstrāde
Klientiem
Kontakti

Digitālā druka


Digitālās drukas priekšrocības ir izgatavošanas ātrums, līdz pat dažām stundām, un kvalitāte, ko nodrošina mūsdienīgas tehnoloģijas un savu darbu zinoši darbinieki. Tā ir paredzēta nelielām drukas tirāžām vai drukas darbam, kas ietver sevī dažādas dizaina un personalizācijas iespējas.

Digitālā druka dod iespēju izgatavot tieši Jums nepieciešamo izstrādājumu daudzumu par saprātīgām izmaksām. Izgatavojam bukletus, brošūras, vizītkartes, plakātus, personalizētas biļetes un dāvanu kartes, ielūgumus, apsveikuma kartiņas, avīzes, dažāda veida kalendārus, skrejlapas, ēdienkartes, cenu zīmes, uzlīmes, grāmatzīmes, veidlapas un daudz citas nepieciešamas lietas, kas palīdzētu Jums ne tikai biznesa ikdienā, bet arī izkrāsotu dzīves svarīgos notikumus, piemēram, kāzas.

Apdrukājam krītotus un nekrītotus papīrus (70 - 350 gr/m²), tai skaitā arī dizaina papīrus, kartonu līdz 280 gr/m² un līmpapīrus. Visiem drukas darbiem varam piedāvāt kvalitatīvu pēcapstrādi – griešanu, bigošanu, locīšanu, izciršanu, līmēšanu, skavošanu, iesiešanu, laminēšanu un citus pēcapstrādes darbus.